نام محصول
قیمت x تعداد
جمع کل
جمع جزء : تومان
View Cart تسویه حساب

قوانین و مقررات

زمان ارسال سفارش

مدت زمان ارسال کالا حداکثر 24 ساعت بعد از نهایی شدن خرید می باشد.
در روزهای تعطیل و روزهای آخر سال امکان طولانی‌تر شدن این زمان نیز وجود دارد.

روش های ارسال

ارسال از طریق پست

محصولات در حالت عادی از طریق پست سفارشی ارسال خواهند شد.
هزینه ارسال بر اساس شهر مقصد و وزن بسته متفاوت می باشد و طبق تعرفه های شرکت پست تعیین می گردد.
با توجه به قوانین جدید اداره پست در عدم ارسال مرسولات (مایع و بسته بندی شیشه ای)، در صورتیکه یک یا تعدادی از محصولات سفارش داده شده از این دسته باشد، ارسال فقط از طریق باربری و ترمینال انجام می گیرد.

ارسال از طریق باربری و ترمینال

درصورت عدم ارسال پستی به دلیل محدودیت های شرکت یا به درخواست مشتری، ارسال کالا از طریق باربری و ترمینال را انجام می شود و کالای خریداری شده با بسته‌بندی ایمن ارسال خواهد شد.
مدت زمان دریافت کالا به مقصد مورد نظر، وابسته به زمان حرکت اتوبوس‌ها و طول مسیر است.
هزینه ارسال بر اساس شهر مقصد و وزن بسته متفاوت می باشد و طبق تعرفه های باربری و ترمینال تعیین می گردد.

ارسال از طریق پیک رایگان

شهروندان شهرستان رودان و بندرعباس برای دریافت کالاهای خود می توانند از امکان ارسال با پیک استفاده کنند.
مدت زمان ارسال کالا حداکثر 24 ساعت بعد از نهایی شدن خرید می باشد.
ارسال با پیک برای شهروندان شهرستان رودان و بندرعباس بصورت رایگان انجام می شود.

توجه:

در صورت نیاز همواره می توانید، برای کاهش هزینه ارسال و روش های ارسال متفاوت با همکاران ما در تماس باشید.

روشهای پرداخت

پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، فروشگاه بُتاری این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، شهرستان رودان و شهر بندرعباس باشد هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت کنند.

پرداخت با کارت بانکی درمحل دریافت سفارش

از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش آنلاین کالا دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، میتوان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌ های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران فروشگاه بُتاری می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی و با تمامی کارت های عضو شبکه شتاب هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.
توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

پرداخت کارت به کارت

این روش برای مشتریانی ست که به هیچ کدام از روش های قبل نتوانند پرداخت خود را انجام دهند.این مشتریان مبلغ را به صورت کارت به کارت به شماره های درج شده در فروشگاه واریز کرده و رسید آن را برای مدیریت فروشگاه ارسال می نمایند.

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم فروشگاه بُتاری می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین و تمامی بانکهای متصل به شبکه شتاب با دارا بودن رمز دوم امکان خرید اینترنتی وجود دارد.
هنگام پرداخت اینترنتی در صفحه بانک مورد نظر اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

۱- شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

۲-  رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

۳-  کد CCV2 

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

 ۴-  تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.